Сварка лінії внутрішнього водовідведення

Розуміючи, що зварне з'єднання вимагає особливих умов роботи та кваліфікації персоналу команда професіоналів Стандартпарк рада допомогти клієнту в зборі ліній, їх зварюванні та обробці на Ваших об'єктах будівництва.

Зварювання лінії внутрішнього водовідводу Зварювання лінії внутрішнього водовідводу Зварювання лінії внутрішнього водовідводу

Методи зварювання

Найбільш надійним способом з'єднання лотків з нержавіючої сталі є зварне з'єднання з подальшою правильною обробкою.

На практиці зварювання можна виконувати за допомогою будь-яких методів, але найбільш кращим є дугове зварювання неплавким електродом в інертному газі (TIG).

При зварюванні аустенітного нержавіючого прокату слід враховувати наступні відмінності його фізичних властивостей від властивості вуглецевого прокату:

  • питомий електричний опір приблизно в шість разів більший;
  • точка плавлення приблизно на 100°С нижча;
  • теплопровідність становить близько однієї третини від відповідного показника вуглецевого прокату;
  • коефіцієнт теплового розширення по довжині приблизно на 50% більше.

Обробка зварних швів

На поверхні зварених деталей в районі зварного шва, утворюється пористий оксидний шар, що містить в основному оксиди заліза і хрому. Цей шар значною мірою послаблює стійкість з'єднання до корозії, тому що під оксидним шаром утворюється зона зі зниженим вмістом хрому. Для того, щоб стійкість зварного шва і навколошовної поверхні до корозії була настільки ж високою, як і у основного матеріалу, оксидний шар і зону зі зниженим вмістом хрому слід видалити за допомогою травлення.

Травлення є найбільш ефективним методом подальшої обробки зварних швів. При правильному виконанні, травлення дозволяє усунути зону зі зниженим вмістом хрому.

Травлення виконується шляхом занурення або поверхневого нанесення травильних розчинів на зварені вироби або покриття зварних швів спеціальними травильними пастами.

Доведення ступеня шорсткості зварного шва до відповідного показника основного листа шляхом шліфування або полірування після травлення, ще більше збільшує стійкість конструкції до корозії.

Для механічної обробки нержавіючої сталі необхідно використовувати шліфувальні стрічки, круги, щітки і т.п. тільки спеціально призначені для обробки нержавіючого прокату.

Замовити послугу

Замовлення зворотнього дзвінка

Поставити запитання

Ваше ім'я та по батькові*
Ваша ел.адреса*
Контактний телефон
Ваш регіон*
Запитання, яке Вас цікавить

Авторизація

Логін :
Пароль:
Запам'ятати мене
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: