У зв'язку з посиленням карантинного режиму з 05.04, офіс у м. Київ замовлення приймає тільки за телефоном, або он-лайн.

Сучасні дороги - це екологічність, безпека, витривалість та надійність

Останнім часом ми стаємо свідками початку системної роботи, яка ведеться в Україні над поліпшенням дорожньо-транспортної інфраструктури.

Важливість такого рішення влади важко переоцінити. Для багатьох країн саме розбудова доріг стала поштовхом до подолання кризи.

Але просте латання дир чи навіть повна заміна дорожнього покриття вже не може задовольнити потреб ані суспільства, ані бізнесу. Поінформованість про нові технології та їх поширення у повсякденні породжує нові вимоги. Ми вже розуміємо, що нам важливі не лише показники швидкості та пропускної здатності нових доріг, але й екологічність, безпека, витривалість та надійність, які слугують визначальними аргументами у виборі серед запропонованих проектів.

Стандартпарк, виконуючи свою місію національного провідника інновацій у сфері інженерного облаштування територій та споруд, постійно розширює пропозицію матеріалів та обладнання, які є невід’ємною частиною по-справжньому сучасних доріг та штучних споруд.

Основні елементи, що застосовуються

Георешітка – конструкція, яка допоможе досягти найвищих показників по стійкості до навантажень.

Геосинтетика геотекстиль, що подовжує термін експлуатації завдяки додатковому армуванню та розподіленню навантаження на дорожнє покриття.

Системи поверхневого водовідведення ТМ Standartpark роблять дороги безпечними, адже збирають дощові та талі води. Різні матеріали (бетон, полімер бетон, пластик) та конструктиви (лотки з решітками чи моноблоки) дозволяють знайти оптимальне рішення для кожної зони використання.

Ми врахували й особливі умови для рішення по водовідведенню на штучних спорудах, як-от шляхопроводи та естакади. Тут найкращим рішенням стане новітня серія SteelMax Most.

Очисні споруди ТМ Rainpark запобігають забрудненню навколишнього середовища. Сепаратори нафтопродуктів очистять зібрані дощові та талі води від частинок нафтопродуктів, а станції біологічної очистки – побутові стоки з автозаправних комплексів.

Наші менеджери та інженери запропонують оптимальне рішення! 

Пишіть нам! Дзвоніть! Заходьте!Повернутися до списку

Замовлення зворотнього дзвінка

Поставити запитання

Ваше ім'я та по батькові*
Ваша ел.адреса*
Контактний телефон
Ваш регіон*
Запитання, яке Вас цікавить

Авторизація

Логін :
Пароль:
Запам'ятати мене
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: