Як підвищити імідж компанії за рахунок звичайного килимка від бруду

Іноді в деталях криється все найважливіше. Тому здавалося б непомітні речі формують імідж компанії. Що зауважує першим клієнт, коли підходить до офісу? В першу чергу безсумнівно це архітектура, стиль будівлі. Але це ще не все. Першим його зустрічає брудозахисне покриття у вигляді килима. Він повинен бути простим, але при цьому функціональним. З логотипом організації та корпоративними кольорами. Ця деталь і дає зрозуміти відвідувачам, що компанія піклуватися про них.

Чому важливо використовувати брудозахисні решітки

Коли питання стосується іміджу компанії або будь-якого закладу, то враховуються різні аспекти. Якщо хоч одна людина помітить який-небудь недолік, на репутації буде поставлено пляму. Сприйняття будь-якого виробника або компанії залежить також і від чистоти приміщення. Тому, якщо в офісі брудно і не прибрано, повернутися сюди клієнту навряд чи захочеться.

Види брудозахисних покриттів

Щоб в приміщення не заносити бруд, необхідно зробити все для цього необхідне. Так, вибрати можна брудозахисні покриття, яке сьогодні на ринку представлено широким асортиментом. Подібні продукти відрізняються експлуатаційними параметрами і матеріалами виготовлення. Щоб не помилитися з вибором, потрібно перед покупкою чітко визначити завдання, яке повинно бути вирішено за допомогою такого покриття.

Всі види решітчастого настилу: особливості, характеристики і застосування

Решітчастий настил, що складається з грат пористого типу є конструкцією з металу, що складається зі скріплених між собою модулів - це несучі смуги і прутки з'єднувального типу з обрамленням. На поздовжні смуги припадає все навантаження, а завдяки поперечним зв'язувальним елементам забезпечується міцне з'єднання і просторова жорсткість.

Даний вид виробів вважається інноваційним і поступово займає лідируючі позиції, та повністю замінюючи стандартні варіанти. Решітчасті продукти визначаються високою міцністю і витривалістю.

Навіщо потрібен решітчастий настил

Решітчастий настил є виробом з металу, який складається із прутів, з'єднаних за допомогою зварювання або холодного пресування. Відрізняється високою світлопроникністю. Використовується цей продукт як перекриття багаторівневих майданчиків обслуговування, скорочує споживання електрики, на верхньому ярусі вистачає одного джерела світла.

Принцип дії і влаштування установок очистки побутових стічних вод

Ні для кого не секрет, що, коли ми використовуємо ванни, раковини, унітази, пральні і посудомийні машини, з них випливають десятки кубометрів брудних побутових стічних вод.

Схил століття або зміцнюємо укоси like a boss!

У Вас є земельна ділянка? Ні? А хотіли б? А якій ділянці Ви б віддали перевагу? Думаю, багато хто відповість: "Щоб була не надто суха, але й не надто волога, щоб недалеко була водойма, не надто далеко від міста і т.д. і т.п.". А як щодо її площини? Вам потрібна ділянка з чітко горизонтальною поверхнею або на схилі? "Ох, якби я дійсно міг вибирати!" – напевно скажуть багато з Вас.

Не дамо підземним водам підмочити фундамент будинку

При будівництві будинків у місцевості, якій притаманні регулярні опади протягом цілого року, окрім іншого, слід подбати про встановлення систем, що захищають будову як від води, що падає з неба (атмосферні опади), так і від вологи, яка просочується з-під землі (ґрунтові води).

Ділянка на схилі: як зміцнити грунт геоматеріалами
При облаштуванні території на ділянках, розташованих на схилах або в низинах, нерідко виникають проблеми з організацією і будівництвом малих декоративних об'єктів (альпійських гірок, клумб, штучних водойм і так далі). Використання геоматериалов – спеціальних полімерних будівельних матеріалів – дозволяє усунути причини проблем і дає можливість реалізувати найсміливіші мрії фахівцям з ландшафтного дизайну.
Водостік для даху: опис монтажу, вибір матеріалу
Облаштування системи для безпечного відведення талої і дощової води з даху дозволяє вирішити безліч проблем. Але головне, що за допомогою конструкцій покрівельного і внутрішнього водовідведення можна захистити від руйнування фундамент, а також зменшити ризик підтоплення підвалів і оглядових ям в гаражах.
Чи можна обійтися без організованої водостічної системи?
Збільшити термін служби покрівлі, відкритих балконів і терас, а також виключити затоплення цокольних поверхів і ділянок усередині будов можна при допомозі покрівельного і внутрішнього водовідведень. Названі водостічні конструкції дозволяють якісно і швидко зібрати і видалити воду з даху, а також організувати її відведення в грунт, спеціальні резервуари або у водовідвідну (дренажну) систему поверхневого типу.
Поверхневе водовідведення: види, переваги, поради з монтажу
Талі води і рясний дощ можуть стати причиною руйнування фундаменту будівлі, а також спровокувати розшарування дорожнього полотна. Надлишки води, що просочуються в грунт, сприяють утворенню плісняви в кутах будинку і грибка, який вражає стіни в підвалі під будинком. Вирішити ці і усі інші проблеми, викликані застоєм води, можна за допомогою облаштування спеціальної інженерної споруди, що іменується поверхневим водовідведенням.
Геоматеріали в ландшафтному дизайні
Все більше сучасних людей замислюється над благоустроєм території заміського будинку. Велика кількість інформації, зразки варіантів оформлення і доступ до новітніх технологій відкривають перед людиною величезні можливості, а за допомогою сучасних геоматериалов можна значно спростити створення проектів ландшафтного дизайну.
Слідами відходів або пригоди стічних вод

У статті розглядаються найбільш поширені методи очищення, нормативи, що регулюють концентрацію забруднюючих речовин, і очисні споруди, що використовуються для різних типів стічних вод.

Сучасні дороги - це екологічність, безпека, витривалість та надійність

Останнім часом ми стаємо свідками початку системної роботи, яка ведеться в Україні над поліпшенням дорожньо-транспортної інфраструктури. Важливість такого рішення влади важко переоцінити. Для багатьох країн саме розбудова доріг стала поштовхом до подолання кризи.

Куди йде дощ або як влаштована зливова каналізація

У статті розглядаються основні види та елементи зливової каналізації, а також питання її проектування і монтажу. При проектуванні дощової каналізації слід визначитися, який тип відведення води вибрати, адже від цього залежить як ефективність системи, так і її вартість.

Захист фундаменту

Пристінний дренаж будинку встановлюється для відведення від фундаменту ґрунтових, талих та дощових вод. Пристінний дренаж ефективно захищає споруду від порушень, які пов’язані з цвіллю, калюжами в підвалах, високою вологістю в приміщеннях, а також продовжує термін служби фундаменту, і як результат - самого будинку.

Дренаж на ділянці

Глибинний дренаж і поверхневе водовідведення - обов'язкові елементи водовідвідної системи, яка повинна облаштовуватися на всіх земельних ділянках, з метою захистити споруди та зелені насадження від осадових і ґрунтових вод. Це стосується житлових комплексів, приватних будівництв, садів і парків, АЗС і різних промислових об'єктів.


Замовлення зворотнього дзвінка

Поставити запитання

Ваше ім'я та по батькові*
Ваша ел.адреса*
Контактний телефон
Ваш регіон*
Запитання, яке Вас цікавить

Авторизація

Логін :
Пароль:
Запам'ятати мене
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: