м. Київ
ТОВ "Центр Стандарт Парк"
м. Київ, пров. Приладний, 10, перший поверх
(найближча станція Метро Академмістечко)
Тел./факс: (044) 339-95-59
Детальніше...
м. Київ
ТОВ "Центр Стандарт Парк"
м. Київ, вул.Колекторна, 3a, оф.209, 2-й поверх
(найближча станція Метро Бориспільська)
Тел.: (044) 587-87-59, (067) 621-14-42
Детальніше...
м. Харків
ТОВ "Стандарт Парк Харків"
м. Харків, вул. О. Матросова 20, офіс 1.
Тел.: (057) 721-04-43; (057) 251-41-33
Детальніше...
м. Одеса
ТОВ "Стандарт Парк Лайн"
м. Одеса, вул. Бугаївська, 21/49, оф. 45
Тел.: (048) 734 23 26, 734 23 46, 734 23 66, (067) 486 04 41
Детальніше...
м. Тернопіль
ТОВ "Центр Стандарт Парк"
м. Тернопіль, вул. Бродівська 44, офіс 13
(3-й поверх) (територія «Арс-Кераміки»)
Тел./факс: (0352) 43-00-22, (067) 236-76-04
Детальніше...
м. Львів
м.Львів, вул. Городоцька, 359
Тел./факс: (032) 242 15 86, (067) 675 46 09
Детальніше...
м. Івано-Франківськ
м. Івано-Франківськ, вул. Макухи, 9
Тел./факс: (0342) 78-95-03, (067) 672-32-66
Детальніше...
м. Дніпропетровськ
м. Дніпропетровськ, вул. Князя Ярослава Мудрого 68
Тел./факс: (056) 733-95-04, (056) 733-95-32, (067) 639-29-08
Детальніше...
м. Запоріжжя
м. Запоріжжя, вул. Олескандра Матросова,13
Тел./факс: (061) 283-87-17, (061) 283-87-24, (067) 313-60-10
Детальніше...
Каталог можна замовити через відповідну форму замовлення каталогу на сайті.
Повернутися до списку питаньПоточну вартість продукції Ви можете дізнатись в найближчому до Вас офісі "Стандартпарк".
Повернутися до списку питаньПри дотриманні рекомендацій по монтажу та експлуатації, отриманих у спеціалістів нашої компанії, гарантія на продукцію - 3 роки.
Повернутися до списку питаньДля виготовлення систем поверхневого водовідводу (точкового, лінійного та внутрішнього) група компаній «Стандартпарк» використовує такі матеріали:
Лінійний водовідвід - частина системи поверхневого водовідводу, яка являє собою лінію водовідвідних каналів, решіток та пісковловлювачів. Лінійний водовідвід застосовується для збору та відводу дощової води з лінійних поверхонь (дороги, площі, промислові площадки).
Даний вид водовідводу має ряд переваг при проектуванні та подальшій експлуатації.
Повернутися до списку питаньТочковий водовідвід - частина системи поверхневого липневого водовідводу, який являє собою дощоприймальні колодці та водоприймальні решітки. Точковий водовідвід застосовується з метою локального збору води з поверні.
Дощеприймальні колодці можуть застосовуватись на будь якому виді об’єкту. Також можливе застосування дощеприймальних колодців в поєднанні з лінійними поверхневими водовідводами в якості ревізійних колодців.
Повернутися до списку питаньЄвропейський стандарт EN 1433 визначає «номенклатуру, вид, технічні умови, відповідність необхідним вимогам та проведення тестів каналів лінійного дренажу, призначених для збору та відведення поверхневих вод і встановлених в пішохідних зонах і/або зонах, призначених для транспортних засобів.».
Детально з класами навантаження Ви можете ознайомитись тут - класифікація навантажень
В Україні, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства від 19 серпня 2009 року, за безпосередньої та активної участі компанії «Стандартпарк», затверджений СОУ (Стандарт організацій України) 41.00-35077234.0018:2009 «Захист від небезпечних геологічних процесів. Облаштування поверхневого водовідведення на територіях міст і сіл»
Відповідно до цього Стандарту, зони навантажень розподілені наступним чином:
* - Розподілене навантаження.
** - У разі виникнення сумніву при виборі класу навантаження - слід приймати завідомо вищий клас.
Системи лінійного і точкового водовідводу можуть застосовуватись на будь яких видах об’єктів – від приватного будівництва до аеропортів, від пішохідних зон до значних промислових зон з високими класами навантажень.
Повернутися до списку питаньВнутрішній водовідвід – система що складається з лотків, решіток, трапоприймачів, трапів, вловлювачів домішок, з нержавіючої сталі. Ці системи призначені для відведення стічних вод всередині приміщень. Внутрішній водовідвід застосовується на підприємствах харчової, фармацевтичної та хімічної промисловості, а також на підприємствах громадського харчування – їдальнях, кафе та ресторанах.
Повернутися до списку питаньБетон - матеріал відомий більше 6000 років (Межиріччя), широко використовувався в Древньому Римі. Після падіння Римської імперії рецепт виготовлення бетону був забутий на тисячу років. Сучасний бетон на цементній в'яжучій речовині відомий з 1844 року (І. Джонсон), (патент на портландцемент отримав в 1824 році Joseph Aspdin, патент на «римський цемент» отримав у 1796 році James Parker).
Бетонами називають штучні кам'яні матеріали, що отримуються в результаті затвердіння ретельно перемішаної і ущільненої суміші з мінеральної або органічної в'яжучої речовини з водою, дрібних і великих заповнювачів, взятих в певних пропорціях. До затвердіння цю суміш називають бетонною сумішшю.
У будівництві широко використовують бетони, приготовані на цементах або інших неорганічних в'яжучих речовинах. Ці бетони зазвичай розчинають водою. Цемент і вода є активними складовими бетону; в результаті реакції між ними утвориється цементний камінь, що скріплює зерна заповнювачів у єдиний моноліт.
Між цементом і заповнювачем зазвичай не відбувається хімічної взаємодії (за винятком силікатних бетонів, що отримуються автоклавною обробкою), тому заповнювачі часто називають інертними матеріалами.
По виду в'яжучої речовини бетони розділяють на цементні, силікатні, гіпсові, шлаколужні, асфальтобетон, пластобетон (полімербетон) та ін.
Фібробетон - різновид цементного бетону, у якому рівномірно розподілені обрізки «фібри» або фіброволокна. Під назвою «Фібра» мається на увазі волокно з металу, відрізки тонкого сталевого дроту, відходи цвяхового виробництва та ін, а також зі скла, полімерів (головним чином пропілену) і т.п. Фібра або фіброволокно виконують функції армуючого компонента, що сприяє поліпшенню якості бетону, підвищує його тріщиностійкість та деформативність.
Фібробетони застосовують у збірних та монолітних конструкціях, що працюють при змінних навантаженнях.
Пластбетон (полімербетон) - бетон, в якому в'язка речовина - органічний полімер. Це будівельний і конструкційний матеріал, що представляє собою затверділу суміш високомолекулярної речовини (поліефірна смола) з мінеральним наповнювачем. Технологія полімербетона не істотно відрізняється від приготування звичайних цементних бетонів.
У порівнянні з цементними бетонами, полімерні і полімерцементні бетони мають більшу міцність на розтяг, меншу крихкістю, краще деформування. У них вищі водонепроникність, морозостійкість, опір стиранню, стійкість до дії агресивних рідин і газів.
Полімербетон також називають «штучним камінем» через його міцності і зовнішню подібність.
Поліпропілен - синтетичний термопластичний неполярний полімер, що належить до класу поліолефінів. Продукт полімеризації пропілену. Важкогорючий поліпропілен, модифікований не більше 5% еластомером для додання виробу морозостійкості і гнучкості.
Наприклад: У ході реакції поліпропілену і лужного сульфату лігніну при температурі 180 ° С, відбувається формування тривимірної структури міжатомарних зв'язків. Зшивання структури супроводжується збільшенням оборотної деформації, зменшенням необоротної деформації, збільшенням міцності на розтягування і збільшенням морозостійкості.
Повернутися до списку питаньДля того, щоб правильно змонтувати систему поверхневого водовідведення необхідно зв'язатися з фахівцем компанії і отримати кваліфіковану консультацію, рекомендації з монтажу, технічні рішення, монтажні схеми.
Повернутися до списку питаньЧим і як прирізають:
Морозостійкість - здатність матеріалу, в насиченому водою стані, витримувати багатократне почергове заморожування і розмороження без видимих ознак руйнування і без значного зниження міцності. Основна причина руйнування матеріалу під дією низьких температур - розширення води, що заповнює пори матеріалу, при замерзанні. Морозостійкість залежить, головним чином, від структури матеріалу: чим вище відносний об'єм пор, доступних для проникнення води, тим нижче морозостійкість.
Повернутися до списку питаньДуже часто лінійне та точкое водовідведення застосовуються разом. Для подібного застосування в котеджному будівництві існує серія продукції під торговою маркою SPARK. Для промислового і цивільного будівництва застосовуються системи водовідведення серії МАКСІ. У даній серії водовідведення з'єднання лотків і дощоприймачів здійснюється на об'єкті з використанням механічних ріжучих інструментів.
Повернутися до списку питаньЛінійний водовідвід має ряд переваг перед точковим і перш за все це:
Спочатку необхідно уточнити суть водовідведення:
Фіксують решітки, необхідні в зонах динамічного навантаження, виконують антивандальну функцію.
Повернутися до списку питаньГідравлічний розрахунок - програмний комплекс, розроблений інженерами групи компаній «Стандартпарк» із залученням провідних фахівців у галузі гідравліки на підставі офіційних методик, закріплених у чинних будівельних нормах і правилах (БНіП 2.04.03-85 "Каналізація. Зовнішні мережі та споруди» та СНіП 2.05 .08-85 «Аеродроми».)
При цьому за основу були взяті формули СНиП 2.05.08-85 «Аеродроми», які найбільш повно враховують кліматичні характеристики регіону, а також фізичні властивості поверхні водозбору.
Призначенням програми «Гідравлічний розрахунок» є:
На даній сторінці вказавши місце розташування ділянки водозбору, тип і нахил поверхні ділянки водозбору, Ви отримаєте кількість дощових вод, що випадають за 1 секунду. Після цього менеджер найближчого офісу групи компаній «Стандартпарк», дізнавшись від Вас назву або номер розрахунку, підбере оптимальне технічне рішення.
Повернутися до списку питаньТехнічне рішення - це послуга компанії СП, яку здійснює наша проектна служба надаючи пакет документів в якому визначена номенклатура і кількість продукції Стандартпарк, рекомендованої до закладання в проект.
Повернутися до списку питаньМонтажна схема необхідна для технологічно правильного монтажу системи водовідведення. Недотримання технології монтажу значно скорочує термін експлуатації змонтованої системи водовідведення. Монтажна схема приймається для кожного окремо взятого об'єкта в залежності від умов експлуатації системи водовідведення та класу навантаження.
У будь-якому випадку, при монтажі системи водовідведення виконується бетонна підготовка.
Повернутися до списку питаньБетонна основа виконується для запобігання руйнування системи водовідведення внаслідок впливу зовнішніх навантажень (наприклад, при наїзді транспорту).
Де:
В - гідравлічний перетин лотка;
h - висота лотка;
b, c, d - змінні величини, розраховані для кожного окремо взятого об'єкта в залежності від класу навантаження.
ВАЖЛИВО! Правильно визначити клас навантаження і вибрати схему монтажу можна в найближчому офісі групи компаній «Стандартпарк».
Повернутися до списку питань