Стандартпарк – виробник


Виробництво

Лідерство та інновації

У 2001 році Стандартпарк став першим виробником поверхневого водовідведення в Україні. Ми були піонерами в вібро-пресуванні фібробетону і у виготовленні полімербетону. Ми першими прийшли до клієнта в регіони зі своїми складами і співробітниками.

Ми «чуємо» клієнта, володіємо новітніми світовими розробками і тому залишаємося лідерами.

Виробнича структура

Стандартпарк – це п'ять заводів, які пресують, ллють і штампують бетон, полімербетон, пластик і метал на обладнанні світових лідерів машинобудування. Це два логістичних центри комплектації продукції та власне конструкторське бюро.

Це оптимальне поєднання німецької надійності, італійської точності і української працьовитості.

Управління якістю

У 2009 році виробництво Стандартпарк було сертифіковане згідно зі світовими стандартами ISO 9001. Cистема управлінням якістю продукції, процесів та послуг охоплює планування, розробку виробів, закупівлю сировини і комплектуючих, аналіз і підбір постачальників, створення і обробку виробів, їх доставку, а також навчання персоналу.

В Стандартпарк побудована функціональна «вертикаль» якості, до якої входять директор з якості всієї групи компаній, менеджери з якості на кожному виробництві, експерти-технологи та власні випробувальні лабораторії.

Люди

Стандартпарк розробив 12 внутрішніх навчальних курсів, впровадив систему підбору та атестації персоналу, використовує програми наставництва. Особистий розвиток співробітника - це частина його роботи.

Інноваційні ідеї, молоді фахівці, знання та досвід професіоналів дозволяють втілювати в життя кращі технічні та технологічні рішення для бізнесу Стандартпарк і його клієнтів.

Наші сертифікати

Замовлення зворотнього дзвінка

Поставити запитання

Ваше ім'я та по батькові*
Ваша ел.адреса*
Контактний телефон
Ваш регіон*
Запитання, яке Вас цікавить

Авторизація

Логін :
Пароль:
Запам'ятати мене
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: