Місія Стандартпарк

Зворотний звязок Задати питання
Місія «Стандартпарк» Змінити вигляд наших будинків, дворів, вулиць і міст.

Бути ведучим національним провідником iновацiй в сферi інженерного облаштування територій та споруд, щоб створити безпеку, естетику та комфорт життєвого простору в гармонії з природою.

Ми знаходимось поруч з клiєнтами та партнерами, забезпечуючи високий рiвень сервiсу i пiдтримки.

Місія та цінності

У кожної компанії, яка прагне до успіху і сталого розвитку, є своя місія, яка відображає її призначення й сенс існування.

Компанія "Стандартпарк" була створена, щоб "змінити вигляд наших будинків, дворів, вулиць та міст". Продукція та технічні рішення змінили вигляд вже сотні міст. І Компанія не зупиняється на досягнутому!

Для того, щоб кожен з нас зміг докласти максимум зусиль для виконання нашої Місії, ми дотримуємося у своїй роботі цінностей компанії:
Командна робота

Орієнтуйся на продуктивну та конструктивну взаємодію в команді, не говори: "Це не моя робота". Допомагай іншим, проявляй повагу до колег.

Чесність

Проявляй сумлінність, відкритість і прозорість у всіх діях, рішеннях, вибудовуй відносини на довірі.

Клієнтоорієнтованість

Робота - це не самоціль. Поважай клієнта, прагни задовольнити його потреби на всіх етапах співпраці, допожи виконати місію компанії.

Професіоналізм

Будь кращим у своїй справі. Тримай орієнтир стратегічних пріоритетів компанії, досягай поставленої мети. Орієнтуйся на результат, якість і ефективність, проявляй наполегливість у досягненні мети.
Важливо пам'ятати, що успіх нашої компанії залежить від здібностей, зусиль і прагнення кожного з нас.

Проактивність

Дій і приймай рішення на основі цінностей, незалежно від умов і обставин. Забезпечуй високий рівень нововведень, який дозволить домогтися переваги на ринку.

Іноваційність

Проявляй ініціативу, орієнтуйся на кращий досвід, будь відкритим до нових знань, прагни до поліпшення якості нашої роботи, пропонуй нові ідеї та рішення.

Відповідальність

Бери відповідальність за завдання / рішення / атмосферу / дії / ініціативу. Обіцяй тільки те, що в змозі виконати. Дій за принципом "сказав-зробив".

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваше ім'я та по батькові*
Ваш телефон*
Питання, яке Вас цікавить

Поставити запитання

Ваше ім'я та по батькові*
Ваша ел.адреса*
Контактний телефон
Ваш регіон*
Запитання, яке Вас цікавить

Авторизація

Логін :
Пароль:
Запам'ятати мене
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: