У зв'язку з посиленням карантинного режиму з 05.04, офіс у м. Київ замовлення приймає тільки за телефоном, або он-лайн.

Водовідведення і каналізація в приватному будинку – Блог компанії Стандартпарк

Майстерня проектного рішення Вашої ділянки: кабінет проектувальника

Уже багатьом відомо про беззаперечні переваги встановлення дренажних систем на території власного будинку чи дачі. Дренажні системи допоможуть не лише зберегти фундамент, підвальні і цокольні приміщення в хорошому стані, запобігаючи руйнівним процесам, а й відведуть надлишки вологи з ділянки і збережуть кореневі системи дерев від загнивання. Також позбавлять пішохідні доріжки на прибудинковій території від калюж і льоду взимку. Для того щоб дренажна система працювала не один десяток років, не достатньо лише встановлення якісних її елементів (дренажні труби, лотки, дощоприймачі, водоприймальні решітки), потрібно підготувати якісно проект.


Зараз на сайті компанії Стандартпарк www.standartpark.ua ви можете знайти унікальний та корисний розділ КАБІНЕТ ПРОЕКТУВАЛЬНИКА – особиста майстерня, який допоможе не лише замовити ПРОЕКТНЕ РІШЕННЯ для вашого об’єкту, а й наддасть наступні можливості:

1.Доступ до технічних альбомів виконаних проектною службою компанії;

2.Доступ до монтажних рішень у форматі pdf;

3. Доступ до креслень виробів і обладнання компанії y форматі pdf;

4. Доступ до бази документації, що регламентує застосування продукції і обладнання Стандартпарк;

5. Допомога експертів компанії в проходженні експертизи.

Спеціалісти компанії Стандартпарк мають величезний досвід в проектуванні дренажних систем різного типу, який визначається індивідуально у відповідності з характеристиками ґрунту, кутом нахилу ділянки, а також з вашими конкретними завданнями та побажаннями.

Дренажна система на ділянці – це складна інженерно-технічна конструкція, але її встановлення в жодному випадку не зіпсує зовнішній вигляд ділянки, та не змусить обмежуватись в реалізації наймиліших проектів ландшафтного дизайну.

Завдяки можливості, яка надається в КАБІНЕТІ ПРОЕКТУВАЛЬНИКА - закріплення особисто за вами індивідуального фахівця, проектне рішення виконується завжди якісно і найголовніше - в домовлені терміни.

 

Також, при розробці систем дренажу на вашій ділянці, проектанти Стандартпарку звертають увагу і на водовідведення з інших будівель, гаража, а також наддадуть наступні рішення:

1.       Відведення підземних вод з ділянки;

2.      Облаштування пристінного дренажу (для захисту фундаменту);

3.      Захист від бруду приміщення;

4.      Можливість відведення та утилізація стоків з К1.

Головною і незмінною прерогативою роботи проектної служби Стандартпарк є висока якість виконання замовлення вашого проекту за оптимальну ціну або ж безкоштовно.

Безумовною перевагою безкоштовного проектного рішення є оперативність його виконання (лише 2-3 дні).

Усі розрахунки проводяться згідно з діючими нормативами, повна деталізація обладнання в специфікаціях (повний перелік навіть дрібних деталей), врахування гідрогеологічних умов на ділянці будівництва та вибір оптимального варіанту рішення (правильного для конкретного випадку). Важливим моментом є врахування кліматичних умов – розрахунок для конкретного регіону країни.

 

Технічне рішення надається в форматі dwg, що дає можливість Вам самостійно вносити зміни при необхідності та в єдиному pdf альбомі, який зручно переглядати (всі інформація чітко організована).

Вам потрібно проектне рішення та підбір дренажної системи???

Телефонуйте нашим фахівцям за номерами вказаними на сайті: www.standartpark.ua

або ж реєструйтесь на сайті  https://www.standartpark.ua/projectors/.

Роботи Стандарптарку:

IMG_20170920_WA0019.jpg


700_9950.jpg

PICT0005.JPG

IMAG1012.jpg


IMAG0230.jpg

Картинка для анонса: 

Проектне рішення для Вашої ділянки

Уявіть собі будинок, який хочете побудувати. Уявіть все: починаючи від фундаменту, кількості поверхів, даху, зеленого газону біля будинку, красивих клумб і саду ... Можете малювати собі найдивніші форми будинку, поєднувати найбожевільніші дизайни екстер'єру. Відчуйте радість дня, коли будинок Вашої мрії буде повністю готовий!

Уявили? Прекрасно! А що, якщо ми Вам скажемо, що все це може бути не так. А раптом виявиться, що у Вашому проекті страждає фундамент через ґрунтові води, які не відводяться, з'являється цвіль і вогкість в будинку, потрібно використовувати водовідвідні системи в облаштуванні ділянки, щоб на ній не було бруду і калюж, а взимку льодового катка, замість красивої ділянки. Або, наприклад, вода з дахів потрапляє прямо на клумбу і підтоплює рослини.

Та не поспішайте засмучуватися.
Що ж можна зробити, щоб задумане Вами втілилося в реальність з точністю до дрібниць? Замовити проектне рішення від команди професіоналів, ціна якого, повірте, набагато нижча, ніж робота над виправленням помилок. Вартість проектного рішення приватного будинку завжди повністю себе окупає.


Послуги проектної служби
Технічне рішення від проектної служби компанії «Стандарптарк» - це максимальне новаторство. Ми пропонуємо:
• комплексно поглянути на вирішення проблем відведення поверхневих стоків на території ділянки,
• усунення проблеми підтоплення фундаменту будинку,
• розрахунок господарсько-побутової каналізації,
• рішення благоустрою.
970cba879510509ee88cb8cc6c805f67.jpg1c5bc8e7e27574eeecda97c13c3f6850.jpg
a3f9f2a2bb60313c76283b2224c49b23.jpg9555c3c9e16fd104551006ac2f5459c6.jpg
Проектна служба розрахує за нормативними документами і підбере необхідне інженерне обладнання:  водовідвідні лотки, зливові і дренажні труби, накопичувальні ємності, септики та багато іншого. Всі розрахунки будуть відповідати технічним завданням, написаними разом з Вами. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до ділянки кожного клієнта, врахуємо всі його особливості та розрахуємо рішення відповідно до технічного завдання, узгодженого з клієнтом.

Для того, щоб виконати проект дренажної системи ділянки за усіма правилами, необхідно надати інженеру проектної служби наступні дані:

1. Геологію ділянки - технічний звіт про інженерно-геологічні умови ділянки.
2. План ділянки в розмірах з висотними відмітками території (топографічну зйомку або проектні / майбутні позначки території) із зазначенням центрального водовідвідного колодязя для збору дренажних стоків, або місця під накопичувальну ємність, або місця під дренаж талих і зливових вод з допомогою інфільтрації в ґрунт ( блоки / тунелі).

Вартість проектування

На сайті Ви знайдете вартість проектної роботи. Якщо Ви хочете дізнатися ціни проектного рішення конкретно для своєї ділянки з певними ідеями та побажаннями - Вам потрібна консультація фахівця. Зателефонуйте нам і отримаєте необхідну інформацію безкоштовно.
caab24b2dfe83b0ffe318570b225db70.png

Проектне рішення сучасної ділянки – це наше завдання. Ми готові здійснити навіть найскладніші, найнестандартніші проекти. Телефонуйте нам або ж відправляйте запит на технічне рішення з нашого сайту, і ми надамо Вам детальну консультацію!
Ми готові до співпраці з Вами! Готові брати участь у формуванні комфорту в будинку і на ділянці, а також приємно дивувати Вас вигідними пропозиціями!
 
Картинка для анонса: 

Відводимо воду з плоских покрівель

Завдяки  використанню сучасних методів і матеріалів, плоскі дахи стали невід’ємною складовою архітектури будівель різного призначення. І якщо до недавнього часу плоскі покрівлі застосовувались, головним чином, для промислових та сільськогосподарських споруд, то тепер вони є незамінним атрибутом багатьох житлових, адміністративних будівель, і навіть заміських котеджів. І головне те, що доведено та підтверджено часом: плоскі дахи за усіма своїми характеристиками не гірші старих добрих скатних дахів. У нашій статті ми детально розповімо, на що саме потрібно звернути увагу, для того, щоб плоска покрівля Вашої будівлі функціонувала правильно та довго.
6bbf3e6d86027b728d0805e073c09fb3.jpg362c0eb0c7a5607d93f8cbc3e703a9f6.jpg
Найбільшою причиною руйнування дахів являються дощі та сніг. А одним із найважливіших елементів плоского даху є покрівельна воронка, яка власне і виступає своєрідним внутрішнім «транспортером» дощової та талої води  з даху споруди. Воронка встановлюється на несучій основі покрівлі в нижній точці гідроізоляційного шару.

Основні переваги встановлення покрівельних воронок
Правильно спроектована водостічна система будинку з плоским дахом не промерзає взимку. Водостік проходить всередині будинку та обігрівається за рахунок цього його теплом. Стає повністю відсутньою проблема відривання водостічного жолобу через намерзлий лід та проблема попадання дощової води на фасад будинку і руйнування фасаду. Окрім цього, вирішується завдання відведення дощової води безпосередньо в систему зливової каналізації. Також, звертаємо Вашу увагу на те, щопокрівельні воронки – незамінний елемент у відведенні дощових та талих вод з плоских дахів великої площі – торгові та складські комплекси, спортивні споруди, а також аеропорти та інше.
Покрівельні воронки повинні підбиратись індивідуально для кожної окремої будівлі. Ми пропонуємо велику кількість різноманітних воронок, які можуть застосовуватись для усіх видів плоских ділянок ( традиційні, інверсійні, озелененні), покрівель з профнастилів та ін., для широкого спектру гідроізоляційних матеріалів. Кожна воронка може бути як з електропідігрівом, так і без нього. Можливо також організувати збір води з декількох рівнів
( інверсійні, комбіноновані та озелененні дахи). І для цього разом з воронками слід застосовувати додаткові елементи – дренажні кільця та подовжувачі.
Менеджери нашої компанії нададуть усі необхідну інформація в підборі воронок та додаткових елементів для кожного окремого покрівельного пирога даху.
99f49a8cdf5b9bde3cfc10aee01c0806.jpgf930d601d12b1ef9f64c5928e32d2549.jpg
Раніше в Україні використовувались воронки з чавуну. Це не зовсім вдалий матеріал для їх виготовлення – важкий, схильний до корозії, і найголовніше – воронки мали лише один контур ущільнення. Сьогодні  у нас Ви можете підібрати воронки та додаткові до них елементи з пластику та поліпропілену.
Переваги покрівельних воронок Стандарпарк:
- мала вага;
-діапазон робочих температур від -50 до +100 °C;
-стійкійсть до кислот та лугостійкості перевершує чавун та нержавіючу сталь;
-стійкість до УФ випромінювання;
-дозволяє зібрати воду з декількох рівнів( інверсійні дахи);
-дозволяє організувати декілька рівнів гідроізоляції;
-простота монтажу, немає необхідності у встановленні компенсаційних патрубків;
-кабель електропідігріву вмонтований в корпус покрівельної воронки, що значно збільшує надійність та довговічність  його роботи;
-кабель електропідігріву саморегулюється, немає необхідності у встановленні термостатів;
-мала потужність електроспоживання(до 35 Вт);
-живлення від 220 В;
-немає небезпеки ураження током по воді( кабель знаходиться всередині корпусу).
7e9adb2b06b725222e7bd21297ea0d68.jpgb46816c773f9c0d5d7df82ef14323265.jpg
Хотілось би звернути Вашу увагу і на універсальність покрівельних воронок, які підходять для труб діаметром DN75, DN110, DN125 и DN160.
Також варто зазначити, що дощову та талу воду слід відводити з балконів, терас, стилобатів й відкритих автостоянок. Водозбірна площа тераси чи балкону є значно меншою, чим водозбірна площа даху, тому воронки( трапи) мають дещо менший розмір, діаметр випуску та пропускну здатність. Часто використовуються трапи, у яких випускний патрубок можна повернути на будь-який кут в діапазоні від 0 до 90 градусів та отримати трап з будь-яким напрямком випуску – від вертикального до горизонтального.

Більш детальну інформацію про покрівельні воронки компанії Стандартпарк Ви завжди зможете знайти на нашому сайті або ж звернувшись до менеджерів у Вашому регіоні.
А у наших наступних матеріалах ми детальніше розповімо про різні типи воронок (трапів), їх встановлення та догляд.
Картинка для анонса: 

Пристінний дренаж фундаменту: технічні рішення

[COLOR=#00a650]Пристінний дренаж будинку встановлюється для відведення від фундаменту ґрунтових, талих та дощових вод. Пристінний дренаж ефективно захищає споруду від порушень, які пов’язані з цвіллю, калюжами в підвалах, високою вологістю в приміщеннях, а також продовжує термін служби фундаменту, і як результат - самого будинку.

Читати далі...

Фото:
Картинка для анонса: 
Підпистка
Рубрики
Останній коментар
Архів
«   Квітень 2021   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Замовлення зворотнього дзвінка

Поставити запитання

Ваше ім'я та по батькові*
Ваша ел.адреса*
Контактний телефон
Ваш регіон*
Запитання, яке Вас цікавить

Авторизація

Логін :
Пароль:
Запам'ятати мене
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: