У зв'язку з посиленням карантинного режиму з 05.04, офіс у м. Київ замовлення приймає тільки за телефоном, або он-лайн.

Відводимо воду з плоских покрівель

Завдяки  використанню сучасних методів і матеріалів, плоскі дахи стали невід’ємною складовою архітектури будівель різного призначення. І якщо до недавнього часу плоскі покрівлі застосовувались, головним чином, для промислових та сільськогосподарських споруд, то тепер вони є незамінним атрибутом багатьох житлових, адміністративних будівель, і навіть заміських котеджів. І головне те, що доведено та підтверджено часом: плоскі дахи за усіма своїми характеристиками не гірші старих добрих скатних дахів. У нашій статті ми детально розповімо, на що саме потрібно звернути увагу, для того, щоб плоска покрівля Вашої будівлі функціонувала правильно та довго.
6bbf3e6d86027b728d0805e073c09fb3.jpg362c0eb0c7a5607d93f8cbc3e703a9f6.jpg
Найбільшою причиною руйнування дахів являються дощі та сніг. А одним із найважливіших елементів плоского даху є покрівельна воронка, яка власне і виступає своєрідним внутрішнім «транспортером» дощової та талої води  з даху споруди. Воронка встановлюється на несучій основі покрівлі в нижній точці гідроізоляційного шару.

Основні переваги встановлення покрівельних воронок
Правильно спроектована водостічна система будинку з плоским дахом не промерзає взимку. Водостік проходить всередині будинку та обігрівається за рахунок цього його теплом. Стає повністю відсутньою проблема відривання водостічного жолобу через намерзлий лід та проблема попадання дощової води на фасад будинку і руйнування фасаду. Окрім цього, вирішується завдання відведення дощової води безпосередньо в систему зливової каналізації. Також, звертаємо Вашу увагу на те, щопокрівельні воронки – незамінний елемент у відведенні дощових та талих вод з плоских дахів великої площі – торгові та складські комплекси, спортивні споруди, а також аеропорти та інше.
Покрівельні воронки повинні підбиратись індивідуально для кожної окремої будівлі. Ми пропонуємо велику кількість різноманітних воронок, які можуть застосовуватись для усіх видів плоских ділянок ( традиційні, інверсійні, озелененні), покрівель з профнастилів та ін., для широкого спектру гідроізоляційних матеріалів. Кожна воронка може бути як з електропідігрівом, так і без нього. Можливо також організувати збір води з декількох рівнів
( інверсійні, комбіноновані та озелененні дахи). І для цього разом з воронками слід застосовувати додаткові елементи – дренажні кільця та подовжувачі.
Менеджери нашої компанії нададуть усі необхідну інформація в підборі воронок та додаткових елементів для кожного окремого покрівельного пирога даху.
99f49a8cdf5b9bde3cfc10aee01c0806.jpgf930d601d12b1ef9f64c5928e32d2549.jpg
Раніше в Україні використовувались воронки з чавуну. Це не зовсім вдалий матеріал для їх виготовлення – важкий, схильний до корозії, і найголовніше – воронки мали лише один контур ущільнення. Сьогодні  у нас Ви можете підібрати воронки та додаткові до них елементи з пластику та поліпропілену.
Переваги покрівельних воронок Стандарпарк:
- мала вага;
-діапазон робочих температур від -50 до +100 °C;
-стійкійсть до кислот та лугостійкості перевершує чавун та нержавіючу сталь;
-стійкість до УФ випромінювання;
-дозволяє зібрати воду з декількох рівнів( інверсійні дахи);
-дозволяє організувати декілька рівнів гідроізоляції;
-простота монтажу, немає необхідності у встановленні компенсаційних патрубків;
-кабель електропідігріву вмонтований в корпус покрівельної воронки, що значно збільшує надійність та довговічність  його роботи;
-кабель електропідігріву саморегулюється, немає необхідності у встановленні термостатів;
-мала потужність електроспоживання(до 35 Вт);
-живлення від 220 В;
-немає небезпеки ураження током по воді( кабель знаходиться всередині корпусу).
7e9adb2b06b725222e7bd21297ea0d68.jpgb46816c773f9c0d5d7df82ef14323265.jpg
Хотілось би звернути Вашу увагу і на універсальність покрівельних воронок, які підходять для труб діаметром DN75, DN110, DN125 и DN160.
Також варто зазначити, що дощову та талу воду слід відводити з балконів, терас, стилобатів й відкритих автостоянок. Водозбірна площа тераси чи балкону є значно меншою, чим водозбірна площа даху, тому воронки( трапи) мають дещо менший розмір, діаметр випуску та пропускну здатність. Часто використовуються трапи, у яких випускний патрубок можна повернути на будь-який кут в діапазоні від 0 до 90 градусів та отримати трап з будь-яким напрямком випуску – від вертикального до горизонтального.

Більш детальну інформацію про покрівельні воронки компанії Стандартпарк Ви завжди зможете знайти на нашому сайті або ж звернувшись до менеджерів у Вашому регіоні.
А у наших наступних матеріалах ми детальніше розповімо про різні типи воронок (трапів), їх встановлення та догляд.
Підписка
Рубрики
Останній коментар
Архів
«   Травень 2021   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Замовлення зворотнього дзвінка

Поставити запитання

Ваше ім'я та по батькові*
Ваша ел.адреса*
Контактний телефон
Ваш регіон*
Запитання, яке Вас цікавить

Авторизація

Логін :
Пароль:
Запам'ятати мене
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: