![]() | ![]() |
Основні переваги встановлення покрівельних воронок
Правильно спроектована водостічна система будинку з плоским дахом не промерзає взимку. Водостік проходить всередині будинку та обігрівається за рахунок цього його теплом. Стає повністю відсутньою проблема відривання водостічного жолобу через намерзлий лід та проблема попадання дощової води на фасад будинку і руйнування фасаду. Окрім цього, вирішується завдання відведення дощової води безпосередньо в систему зливової каналізації. Також, звертаємо Вашу увагу на те, щопокрівельні воронки – незамінний елемент у відведенні дощових та талих вод з плоских дахів великої площі – торгові та складські комплекси, спортивні споруди, а також аеропорти та інше.
Покрівельні воронки повинні підбиратись індивідуально для кожної окремої будівлі. Ми пропонуємо велику кількість різноманітних воронок, які можуть застосовуватись для усіх видів плоских ділянок ( традиційні, інверсійні, озелененні), покрівель з профнастилів та ін., для широкого спектру гідроізоляційних матеріалів. Кожна воронка може бути як з електропідігрівом, так і без нього. Можливо також організувати збір води з декількох рівнів
( інверсійні, комбіноновані та озелененні дахи). І для цього разом з воронками слід застосовувати додаткові елементи – дренажні кільця та подовжувачі.
Менеджери нашої компанії нададуть усі необхідну інформація в підборі воронок та додаткових елементів для кожного окремого покрівельного пирога даху.
![]() | ![]() |
Переваги покрівельних воронок Стандарпарк:
- мала вага;
-діапазон робочих температур від -50 до +100 °C;
-стійкійсть до кислот та лугостійкості перевершує чавун та нержавіючу сталь;
-стійкість до УФ випромінювання;
-дозволяє зібрати воду з декількох рівнів( інверсійні дахи);
-дозволяє організувати декілька рівнів гідроізоляції;
-простота монтажу, немає необхідності у встановленні компенсаційних патрубків;
-кабель електропідігріву вмонтований в корпус покрівельної воронки, що значно збільшує надійність та довговічність його роботи;
-кабель електропідігріву саморегулюється, немає необхідності у встановленні термостатів;
-мала потужність електроспоживання(до 35 Вт);
-живлення від 220 В;
-немає небезпеки ураження током по воді( кабель знаходиться всередині корпусу).
![]() | ![]() |
Також варто зазначити, що дощову та талу воду слід відводити з балконів, терас, стилобатів й відкритих автостоянок. Водозбірна площа тераси чи балкону є значно меншою, чим водозбірна площа даху, тому воронки( трапи) мають дещо менший розмір, діаметр випуску та пропускну здатність. Часто використовуються трапи, у яких випускний патрубок можна повернути на будь-який кут в діапазоні від 0 до 90 градусів та отримати трап з будь-яким напрямком випуску – від вертикального до горизонтального.
Більш детальну інформацію про покрівельні воронки компанії Стандартпарк Ви завжди зможете знайти на нашому сайті або ж звернувшись до менеджерів у Вашому регіоні.
А у наших наступних матеріалах ми детальніше розповімо про різні типи воронок (трапів), їх встановлення та догляд.