Відтепер для покупців Інтернет-магазину доступна можливість здійснити самовивіз продукції з будь-якого офісу Стандартпарк Україна.

ТОВ « Стандартпарк» лауреат Нагороди конкурсу Центральної та Східної Європи!

ТОВ «Стандартпарк» став лауреатом нагороди 11-го Міжнародного турніру з якості країн Центральної та Східної Європи.
691dfc5e10765b763404197051720c26.jpg
Нагадаємо, що  раніше підприємство отримало статус володаря Національної нагороди якості.
[spoiler]
Аспекти якості та програма постійно вдосконалення – це єдина і зрозуміла усім мова в  компанії. ТОВ «Стандартпарк» - адепт філософії постійного вдосконалення. Це стосується  не лише якості продукції та послуг, а й адаптивного управління бізнесом, модернізації виробництва, екологічних питань, а також використання потужностей творчості та інновацій.

Але справа не лише в нагородах, а у вдосконаленні – безперервному русі до вершин. Адже сходи до досконалості, по яких рухається підприємство, є своєрідним поштовхом для отримання нових знань, розробки інноваційних програм, відкриває нові сфери для вдосконалення виробничих процесів і в кінцевому результаті суттєво підвищує ефективність бізнесу, а найголовніше – дозволяє ще краще забезпечити потреби не лише клієнтів компанії, а й суспільства в цілому.
[IMG ID=89 WIDTH=800]

За будь-яким визнанням та нагородами компанії - спільна робота усієї її команди.
Вітаємо колектив ТОВ «Стандартпарк» з отриманням високих нагород, що без сумніву закріпить позитивний імідж української продукції не лише в нашій країні, але й за кордоном.

* Міжнародний турнір з якості країн Центральної та Східної Європи проводиться з 2005 року за ініціативою Української асоціації якості, яку підтримали ряд інших національних організацій центральних та східних країн. Турнір проходить за підтримки Європейського фонду менеджменту якості (EFQM) для підвищення рівня ділової досконалості і конкурентоспроможності підприємств країн Центральної та Східної Європи в умовах глобалізації світу.
Фото:

Замовлення зворотнього дзвінка

Поставити запитання

Ваше ім'я та по батькові*
Ваша ел.адреса*
Контактний телефон
Ваш регіон*
Запитання, яке Вас цікавить

Авторизація

Логін :
Пароль:
Запам'ятати мене
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: