Відтепер для покупців Інтернет-магазину доступна можливість здійснити самовивіз продукції з будь-якого офісу Стандартпарк Україна.

Системи брудозахисту - ефективні пастки для бруду та снігу

Ваша компанія чи організація приймає велику кількість відвідувачів і намагається відповідати європейським стандартам?

Тоді ви зацікавлені в тому, щоб по коридорах ваших будівель ходили відвідувачі в чистому взутті.

Адже відсутність бруду на підлозі не лише підвищує позитивний образ компанії в очах громадськості, а й  є додатковою рекламою.

Найбільша кількість бруду потрапляє в приміщення з вулиці, який, в свою чергу, поступово руйнує будь-які види підлогових покриттів, призводить до утворення пилу в повітрі та негативно відображується на іміджі компанії.

Чистоту у вашому приміщенні можуть забезпечити системи захисту від бруду Стандартпарк!

Вони дозволяють скоротити не тільки потрапляння бруду в приміщення на 90%, але і витрати на прибирання.

image-21-10-13-09-46-1.jpeg    496486.jpeg  

 

Застосування брудозахисних систем

Сьогодні проблема захисту приміщень від занесеного взуттям бруду набула особливої актуальності, оскільки дорогі покриття для підлоги простіше захистити від пошкоджень, ніж ремонтувати. Адже навіть маленькі частинки піску та бруду можуть пошкодити дерев’яне, кам’яне та будь-яке інше підлогове покриття всередині помешкання.

Системи захисту від бруду, як правило, встановлюються в офісах та інших громадських місцях, через які кожного дня проходять від декілька сотень до декілька тисяч людей. Проте все частіше боротись якісно з брудом вирішують і власники приватних будинків, котеджів та навіть квартир.

гумово-сотове покриття.jpg   1560-2246.jpg    

 

Як працюють системи очистки

Очищення взуття відвідувачів брудозахисними системами проходить в три етапи:

56767.jpg

Перша зона. Встановлюється на ганку або під козирком будівлі – бере на себе перший удар очистки, збирає крупні фракції бруду.

Друга зона. Встановлюється в тамбурі – збирає залишки дрібного бруду, піску, вологи.

Третя зона. Встановлюється в холі або фойє приміщення – збирає залишки піску і вологи.

Грамотно і професійно спроектована і виконана система захисту від бруду приміщень дозволяє заощадити на прибиранні приміщень і підтримувати в них чистоту простим і природним способом - не забруднюючи їх.

Акилимки біля дверей, в свою чергу, дозволяють забезпечити ще більш довгий термін експлуатації і збереження зовнішнього вигляду будь-яким сучасним покриттям підлоги.

IMAG1378.jpg серый имидж (лазер).JPG  

 

Ефективність пасток для снігу та бруду

Ефективність брудозахисних покриттів залежить не лише від загального числа відвідувачів будівлі в день, а й довжини покриття, стану вулиць і погодних факторів.

Варто врахувати, що найбільш дійовими визнані брудозахисні покриття, за якими людина може зробити не менше 4 -6 кроків.

Також зверніть увагу, що брудозахисні системи Стандартпарк прості в обслуговуванні та є економічно вигідними. Вони стійкі до морозу, ультрафіолетового проміння, впливу солей та хімічних речовин. Матеріали елементів захисту відповідають вимогам пожежної та екологічної безпеки.

Завдяки цікавому дизайну та зовнішній привабливості брудозахисне покриття легко поєднуються з довколишнім інтер’єром.

За брудозахисними решітками і килимами досить легко доглядати: вони легко згортаються і чистяться звичайним пилососом, із застосуванням звичайного миючого засобу.

rys_5.jpg    

 

Отож користь від використання систем захисту від бруду є очевидною.

Вони цілком спрощують та мінімізують витрати часу та коштів на процес прибирання. Зберігають підлоги ( якими би вони не були) від дії абразивних частинок та вологи, а це означає від її швидкого зношування та втрати зовнішнього вигляду. Також захищають відвідувачів та техніку від пилюки, джерелом якої є сухий бруд, а зрештою вони працюють на наше з вами здоров’я.

 

Коли на вулиці сніг та сльота завжди є ризик посковзнутися і впасти. Ми рекомендуємо придбати накладки або стрічку проти ковзання. Ці вироби зроблять ваші сходи зручними та безпечними у використанні та допоможуть запобігти небезпечним ситуаціям на сходах ваших приміщень.

Фрэш_серви_8.jpg   phoca_thumb_l_ok_ph2447.jpg

 

Для того щоб визначитись у підпорі систем захисту для бруду для вашого приміщення, Ви можете зателефонувати нашим менеджерам за номером вказаним на сайті: www.standartpark.ua.

Подбаймо про чистоту та комфорт разом!

Фото:

Замовлення зворотнього дзвінка

Поставити запитання

Ваше ім'я та по батькові*
Ваша ел.адреса*
Контактний телефон
Ваш регіон*
Запитання, яке Вас цікавить

Авторизація

Логін :
Пароль:
Запам'ятати мене
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: