У зв'язку з посиленням карантинного режиму з 05.04, офіс у м. Київ замовлення приймає тільки за телефоном, або он-лайн.

Пристінний дренаж фундаменту: технічні рішення

Пристінний дренаж будинку встановлюється для відведення від фундаменту ґрунтових, талих та дощових вод. Пристінний дренаж ефективно захищає споруду від порушень, які пов’язані з цвіллю, калюжами в підвалах, високою вологістю в приміщеннях, а також продовжує термін служби фундаменту, і як результат - самого будинку.
[spoiler]

Монтаж пристінної дренажної системи здійснюється з зовнішньої сторони будівлі по його контуру. Відстань між стіною будівлі та дренажною трубою залежить від проектної ширини фундаменту, а також від розміщення оглядових колодязів. Якщо конструкція фундаменту розміщена на значній глибині, то допускається встановлення дренажу вище підошви фундаменту, при умові, якщо передбачені усі заходи запобігання просадки дренажної системи. Для економічно вигідного будівництва рекомендується гідроізоляція фундаменту, яка виконується завдяки мембрані та геотекстилю.


Геомембрана не лише виконує функцію захисту фундаменту, але окрім того є вертикальним дренажем. Вона замінює традиційний «глиняний замок»: ефективно перехоплює воду і моментально відводить її в пристінний дренаж. Гідроізоляція фундаменту захистить підвали та цокольні приміщення від вологи.
Комплексне рішення, яке складається з пристінного дренажу та гідроізоляції фундаменту шляхом перехоплення, збору та відведення підземних вод, виконає 3 основних функції:
  1. Захист цокольних приміщень та підвалів від підтоплення.
  2. Захист бетонної конструкції фундаменту від проникнення та негативної дії підземних вод.
  3. Збір та відведення води від відмостки будівлі.
Вибір дренажних труб та основні етапи їх монтажу


Під час вибору перфорованих труб звертаємо увагу на глибину їх встановлення, а також агресивність підземних вод. Сьогодні найбільшою популярністю користуються дренажні труби з ПВХ. Компанія «Стандартпарк» пропонує великий вибір дрен, які завдяки малій вазі та достатній міцності легко доставляються на об’єкт та просто монтуються, а також мають всі необхідні комплектуючі заводського виробництва. Для того, щоб не допустити засмічення дрен пропонуємо використовувати труби з спеціальним фільтром, який перешкоджає попаданню піску, дрібних частинок землі та глини , або ж обгортати труби геотекстилем. Геотекстилем також захищають і від передчасного замулювання шар щебеню, в який вкладаються дренажні труби.
Облаштовуючи дренаж навколо фундаменту, потрібно дотримуватися необхідного нахилу дренажних труб. Це забезпечить повноцінний стік води, під час якого не замулюються дрени і не розмивається ґрунт.
Пристінний дренаж фундаменту компанії «Стандартпарк» монтується наступними кроками:
  1. встановлюється впритул до стіни фундаменту, на яку кріпиться дренажна мембрана;
  2. викладається вирівнюючий нижній шар піску – 5 см;
  3. монтується труба дренажна;
  4. засипається навколо шаром дрібного щебеню;
  5. траншея засипається піском;
  6. термін експлуатації до першої промивки – 20 років!
e18bf4c1a11084a9cd71fbb7e3497d2e.png

Ревізійні колодязі та їх монтаж
Оглядові колодязі необхідні для здійснення ревізії стану дренажної системи та своєчасного проведення очистки її елементів.
Ревізійні колодязі встановлюється на кожному повороті дренажної системи.
7e0477034b67a8049fca8758011ddb11.png
Варто також дотримуватись наступної рекомендації! Максимальний проміжок між оглядовими колодязями на прямій ділянці дренажної системи - 40 метрів.
ВАЖЛИВО! Слід пам'ятати про глибину встановлення водоприймальних і відвідних елементів дренажної системи, яка повинна бути не менше показника, що показує рівень промерзання ґрунту.
Вода з дренажної системи направляється в водостічну каналізацію, у водойми або водостоки. Якщо ж організувати самопливний випуск води не вдається, то рекомендується встановлення насосної станції.
Команда спеціалістів компанії «Стандартпарк» зможе допомогти в проектуванні дренажної системи для Вашого об'єкту, підготувати гідравлічний розрахунок пропускної спроможності і, відповідно, підібрати гідроізоляцію фундаменту, дренажні труби потрібного діаметра та всі необхідні з'єднувальні елементи. Також Ви можете доукомплектувати дренажну систему поверхневим водовідведенням звернувшись в офіси компанії «Стандартпарк» у Вашому регіоні.:D
Фото:
Підписка
Рубрики
Останній коментар
Архів
«   Травень 2021   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Замовлення зворотнього дзвінка

Поставити запитання

Ваше ім'я та по батькові*
Ваша ел.адреса*
Контактний телефон
Ваш регіон*
Запитання, яке Вас цікавить

Авторизація

Логін :
Пароль:
Запам'ятати мене
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: