Проектне рішення для Вашої ділянки

Уявіть собі будинок, який хочете побудувати. Уявіть все: починаючи від фундаменту, кількості поверхів, даху, зеленого газону біля будинку, красивих клумб і саду ... Можете малювати собі найдивніші форми будинку, поєднувати найбожевільніші дизайни екстер'єру. Відчуйте радість дня, коли будинок Вашої мрії буде повністю готовий!

Уявили? Прекрасно! А що, якщо ми Вам скажемо, що все це може бути не так. А раптом виявиться, що у Вашому проекті страждає фундамент через ґрунтові води, які не відводяться, з'являється цвіль і вогкість в будинку, потрібно використовувати водовідвідні системи в облаштуванні ділянки, щоб на ній не було бруду і калюж, а взимку льодового катка, замість красивої ділянки. Або, наприклад, вода з дахів потрапляє прямо на клумбу і підтоплює рослини.

Та не поспішайте засмучуватися.
Що ж можна зробити, щоб задумане Вами втілилося в реальність з точністю до дрібниць? Замовити проектне рішення від команди професіоналів, ціна якого, повірте, набагато нижча, ніж робота над виправленням помилок. Вартість проектного рішення приватного будинку завжди повністю себе окупає.


Послуги проектної служби
Технічне рішення від проектної служби компанії «Стандарптарк» - це максимальне новаторство. Ми пропонуємо:
• комплексно поглянути на вирішення проблем відведення поверхневих стоків на території ділянки,
• усунення проблеми підтоплення фундаменту будинку,
• розрахунок господарсько-побутової каналізації,
• рішення благоустрою.
970cba879510509ee88cb8cc6c805f67.jpg1c5bc8e7e27574eeecda97c13c3f6850.jpg
a3f9f2a2bb60313c76283b2224c49b23.jpg9555c3c9e16fd104551006ac2f5459c6.jpg
Проектна служба розрахує за нормативними документами і підбере необхідне інженерне обладнання:  водовідвідні лотки, зливові і дренажні труби, накопичувальні ємності, септики та багато іншого. Всі розрахунки будуть відповідати технічним завданням, написаними разом з Вами. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до ділянки кожного клієнта, врахуємо всі його особливості та розрахуємо рішення відповідно до технічного завдання, узгодженого з клієнтом.

Для того, щоб виконати проект дренажної системи ділянки за усіма правилами, необхідно надати інженеру проектної служби наступні дані:

1. Геологію ділянки - технічний звіт про інженерно-геологічні умови ділянки.
2. План ділянки в розмірах з висотними відмітками території (топографічну зйомку або проектні / майбутні позначки території) із зазначенням центрального водовідвідного колодязя для збору дренажних стоків, або місця під накопичувальну ємність, або місця під дренаж талих і зливових вод з допомогою інфільтрації в ґрунт ( блоки / тунелі).

Вартість проектування

На сайті Ви знайдете вартість проектної роботи. Якщо Ви хочете дізнатися ціни проектного рішення конкретно для своєї ділянки з певними ідеями та побажаннями - Вам потрібна консультація фахівця. Зателефонуйте нам і отримаєте необхідну інформацію безкоштовно.
caab24b2dfe83b0ffe318570b225db70.png

Проектне рішення сучасної ділянки – це наше завдання. Ми готові здійснити навіть найскладніші, найнестандартніші проекти. Телефонуйте нам або ж відправляйте запит на технічне рішення з нашого сайту, і ми надамо Вам детальну консультацію!
Ми готові до співпраці з Вами! Готові брати участь у формуванні комфорту в будинку і на ділянці, а також приємно дивувати Вас вигідними пропозиціями!
 

Замовлення зворотнього дзвінка

Поставити запитання

Ваше ім'я та по батькові*
Ваша ел.адреса*
Контактний телефон
Ваш регіон*
Запитання, яке Вас цікавить

Авторизація

Логін :
Пароль:
Запам'ятати мене
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Загрузка...