Полімерпіщані люки: очевидні переваги

Що є важливим елементом, який об’єднує усі міста світу? Як ви думаєте?

Так, це каналізаційний люк! Круглі, квадратні, ба навіть трикутні – вони красуються на вулицях, площах, бульварах, ставши для міст візитною карткою і гарантом безпеки руху пішоходів та транспорту. [spoiler]

 

Сьогодні маємо величезний вибір каналізаційних люків: матеріал, колір, ціна, зовнішній вигляд. Асортиментний ряд може задовільнити навіть найвибагливішого клієнта та виконає найскладніші завдання.

Будучи ведучим виробником каналізаційних люків, компанія «Стандартпарк» постійно застосовує у своєму виробництві новітні технології та втілює цікаві ідеї. Не винятком стало й застосування полімерно-композитних матеріалів у виробництві каналізаційних люків. Полімерпіщані люки є кращими за традиційні чавунні і застосовуються для вирішення наступних завдань: унеможливлення крадіжок та легкість й простота в установці. Вони встановлюються на оглядових колодязях підземних інженерних комунікацій, розміщених в пішохідних зонах та зонах зелених насаджень, на приватних територіях, дачних ділянках та котеджній комунікації.

полімер2.JPG    полімер.JPG  


 

Як нам відомо, щомісяця у наших містах викрадають від 5 до 60 чавунних кришок люків. Чимала кількість за рік! Неабиякі втрати несуть місцеві бюджети.

Та якби ж лише це! Найчастіше саме відкритий каналізаційний люк стає причиною травм мешканців міст і поломки транспортних засобів.

Яким ж є правильне рішення у боротьбі з крадіжками та зменшенням травмонебезпечних ситуацій в містах? Швидка заміна чавунних кришок для кожного люка або ж замінна традиційного каналізаційного люка на полімерпіщані. Як результат, отримуємо найголовніше:

-Безпеку руху громадян та транспорту.

-Суттєве зменшення витрат на заміну люків.

Звісно, важко повірити, що легкий та красивий люк справитись з усіма поставленими завданнями, які без проблем виконують традиційні чавунні люки.

Та компанія «Стандартпарк» як виробник гарантує:

-   Легку вагу полімерпіщпного люка. Завдяки цьому легше і простіше дістатись до інженерних комунікацій.

-   Довговічність. Термін експлуатації більше 50 років.

-   Анти вандалізм. Полімерпіщані люки не мають в собі металевих елементів, тому не потрібні крадіям – збирачам металу.

-   Низька та доступна ціна. Вартість полімерних люків в рази дешевша за чавунні та бетонні.

-  Легкість та простота монтажу й експлуатації. Завдяки легкій вазі полімерпіщаних люків монтаж може здійснювати одна людина, не потрібно чисельних бригад.

-  Стійкість до перепадів температур. Не деформуються при температурі від -60 0С до +60 0С, оскільки виготовленні з високоміцної полімерної композиціі.

-   Полімерпіщані люки не іржавіють.

A15 g2.jpg

 

Також каналізаційні люки Standartpark екологічно безпечні, не виділяють шкідливих речовин.

Звертаємо вашу увагу на те, що композитні люки можуть встановлюватись на тротуарах та газонах (легкі - до 1,5 тонни навантаження), на автостоянках, тротуарах, проїжджих  частинах,  парках (середні – до 12,5 тон навантаження) та автомобільних дорогах (до 40 тон навантаження).

Також варіанти кольорів, в яких можуть бути виготовленні люки компанією «Стандандартпарк» -різноманітні. На асфальтовому покритті встановлюються чорного кольору, на газонах – зелені.

У компанії «Стандарптарк» ви завжди зможете придбати ті люки, які повністю відповідають вашим цілям та бажанням. А менеджери компанії підберуть  саме ті, які необхідні та оптимальні для навантаження на вашій території.

 

Телефонуйте нам!  Завітайте в офіс!  Ми будемо раді кожному!

Фото:

Замовлення зворотнього дзвінка

Поставити запитання

Ваше ім'я та по батькові*
Ваша ел.адреса*
Контактний телефон
Ваш регіон*
Запитання, яке Вас цікавить

Авторизація

Логін :
Пароль:
Запам'ятати мене
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: