У зв'язку з посиленням карантинного режиму з 05.04, офіс у м. Київ замовлення приймає тільки за телефоном, або он-лайн.

Нехай буде чисто: системи захисту від бруду

Проблема потрапляння бруду, вологи і снігу в приміщення набула актуальності з настанням зимово-весняного періоду. Але ж і влітку чимало бруду і піску потрапляє в приміщення. Чистий підлогу в компанії або організації, магазині або торговому центрі, і навіть у вас вдома, сьогодні - це реальність. А чисту і комфортну обстановку в приміщенні можна підтримувати не тільки завдяки Вашим турботам по прибиранню приміщення, але і завдяки брудозахисним системам. Отже, боротьба з брудом вимагає професійного підходу.
[spoiler]

Брудозахисні системи приміщень - це ефективне, сучасне і зручне в експлуатації рішення для захисту приміщення від вуличного бруду. Системи захисту від бруду складаються з комплексу спеціальних покриттів, які встановлюються перед входом в будівлю перед входом, в проміжній середній зоні та всередині будівлі. Розміри систем захисту від бруду, розташування та набір елементів індивідуальні для кожного приміщення й визначаються експлуатаційним навантаженням. Проте,  є загальні правила їх встановлення. Без дотримання даних правил втрачається будь-який сенс в наявності системи захисту від бруду.
Експерти ділять системи захисту від бруду на 3 рівня:
76ff89b81fec112a8bcc9f934bd1a817.jpg


Перший рівень (зовнішня зона, вулична частина входу в будівлю) складають  брудозахисні решітки. Вони створені для видалення крупного бруду і утримування від 20 до 55% забруднень. По ширині вони повинні перекривати весь простір для руху пішоходів. Щоб підвищити ефективність системи захисту від бруду в дощову і снігову погоду, рекомендується розташовувати її під козирком або навісом, а також забезпечити наявність приямку з опорною конструкцією, щоб бруд, який зчищається не накопичувався між модулями решіток, а потрапляв в спеціально відведене для цього місце.
Для першого рівня захисту від бруду пропонуємо алюмінієві конструкції з різноманітними миючими вставками з алюмінію, гуми або щітки, сталеві пресовані решітки, або модульні і рулонні ПВХ-покриття.
Також, вже на першому рівні захисту від бруду вирішується проблема не тільки чистоти, але і застрягання «шпильок» жіночих туфлів.
88feccbb5e854a33636fa094b70b9c07.jpg861326741807f0cc65a67080444f8112.jpg
Другий рівень (тамбур або місце між двома рядами дверей) - це алюмінієві конструкції з гумовими, текстильними або щітковими вставками. Вони використовуються для того, щоб затримувати 60-90% вуличного бруду. Крім того, вони частково захищають приміщення від вологи.
Брудозахисні покриття в тамбурній зоні рекомендується встановлювати в неглибокий приямок на висоту покриття, для того, щоб вирівняти рівень підлоги і пороги дверей.
Для більшої ефективності тамбурної зони бажано, щоб покриття займало всю довжину тамбура в напрямку руху пішоходів від зовнішніх дверей в приміщення до внутрішніх. По ширині також покриття повинне перекривати весь простір для руху пішоходів.
При застосуванні в цій зоні килимових покриттів їх стики не повинні розташовуватися на шляху руху пішоходів.
17b4cbd2db960e727ff12a0d600d888e.JPG


Третій рівень (вестибюль або частина входу знаходиться безпосередньо в приміщенні) - це ворсові килими, які мають високі поглинаючі властивості. Дані килими зчищають залишки вологи, піску та пилу. Для запобігання їх задирання, псування зовнішнього вигляду і збереження чистячих властивостей рекомендується використовувати килими спільно з гумовими або ПВХ обрамленнями. Приямка для таких покриттів не потрібно - вони розташовуються безпосередньо на чистій підлозі будівлі.
36b936514390fba9e221a94a09651718.JPG


5 основних переваг систем захисту від бруду:
1. Скорочує на 95% попадання снігу, бруду, пилу в приміщенні.
2. Економія на роботі прибиральниці - скорочує кількість прибирань.
3. Економія на заміні підлоги - продовжує термін її служби.
4. Захист від травм на слизькій підлозі - антиковзаючий ефект.
5. Покращує загальну естетику приміщення та його мікроклімат.


Наші послуги:

Як бачите, правильно організувати системи захисту від бруду не так вже й просто і вимагає спеціальних знань та досвіду. Допомогти розібратися в усіх нюансах й особливостях матеріалів, зробити виміри і розрахувати вартість замовлення, організувати доставку продукції у зручний для Вас час, а також провести встановлення брудозахисних систем, Вам допоможуть наші менеджери.
Досвід роботи компанії «Стандартпарк» з системами захисту від бруду дозволяє виконувати проекти будь-якої складності з урахуванням погодних умов у різних регіонах нашої країни. У сезон дощів і бруду ми подаруємо Вам комфорт і чистоту: підберемо покриття для будь-якої зони приміщення з урахуванням Ваших фінансових можливостей!

Підписка
Рубрики
Останній коментар
Архів
«   Квітень 2021   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Замовлення зворотнього дзвінка

Поставити запитання

Ваше ім'я та по батькові*
Ваша ел.адреса*
Контактний телефон
Ваш регіон*
Запитання, яке Вас цікавить

Авторизація

Логін :
Пароль:
Запам'ятати мене
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: