Відтепер для покупців Інтернет-магазину доступна можливість здійснити самовивіз продукції з будь-якого офісу Стандартпарк Україна.

Майстерня проектного рішення Вашої ділянки: кабінет проектувальника

Уже багатьом відомо про беззаперечні переваги встановлення дренажних систем на території власного будинку чи дачі. Дренажні системи допоможуть не лише зберегти фундамент, підвальні і цокольні приміщення в хорошому стані, запобігаючи руйнівним процесам, а й відведуть надлишки вологи з ділянки і збережуть кореневі системи дерев від загнивання. Також позбавлять пішохідні доріжки на прибудинковій території від калюж і льоду взимку. Для того щоб дренажна система працювала не один десяток років, не достатньо лише встановлення якісних її елементів (дренажні труби, лотки, дощоприймачі, водоприймальні решітки), потрібно підготувати якісно проект.


Зараз на сайті компанії Стандартпарк www.standartpark.ua ви можете знайти унікальний та корисний розділ КАБІНЕТ ПРОЕКТУВАЛЬНИКА – особиста майстерня, який допоможе не лише замовити ПРОЕКТНЕ РІШЕННЯ для вашого об’єкту, а й наддасть наступні можливості:

1.Доступ до технічних альбомів виконаних проектною службою компанії;

2.Доступ до монтажних рішень у форматі pdf;

3. Доступ до креслень виробів і обладнання компанії y форматі pdf;

4. Доступ до бази документації, що регламентує застосування продукції і обладнання Стандартпарк;

5. Допомога експертів компанії в проходженні експертизи.

Спеціалісти компанії Стандартпарк мають величезний досвід в проектуванні дренажних систем різного типу, який визначається індивідуально у відповідності з характеристиками ґрунту, кутом нахилу ділянки, а також з вашими конкретними завданнями та побажаннями.

Дренажна система на ділянці – це складна інженерно-технічна конструкція, але її встановлення в жодному випадку не зіпсує зовнішній вигляд ділянки, та не змусить обмежуватись в реалізації наймиліших проектів ландшафтного дизайну.

Завдяки можливості, яка надається в КАБІНЕТІ ПРОЕКТУВАЛЬНИКА - закріплення особисто за вами індивідуального фахівця, проектне рішення виконується завжди якісно і найголовніше - в домовлені терміни.

 

Також, при розробці систем дренажу на вашій ділянці, проектанти Стандартпарку звертають увагу і на водовідведення з інших будівель, гаража, а також наддадуть наступні рішення:

1.       Відведення підземних вод з ділянки;

2.      Облаштування пристінного дренажу (для захисту фундаменту);

3.      Захист від бруду приміщення;

4.      Можливість відведення та утилізація стоків з К1.

Головною і незмінною прерогативою роботи проектної служби Стандартпарк є висока якість виконання замовлення вашого проекту за оптимальну ціну або ж безкоштовно.

Безумовною перевагою безкоштовного проектного рішення є оперативність його виконання (лише 2-3 дні).

Усі розрахунки проводяться згідно з діючими нормативами, повна деталізація обладнання в специфікаціях (повний перелік навіть дрібних деталей), врахування гідрогеологічних умов на ділянці будівництва та вибір оптимального варіанту рішення (правильного для конкретного випадку). Важливим моментом є врахування кліматичних умов – розрахунок для конкретного регіону країни.

 

Технічне рішення надається в форматі dwg, що дає можливість Вам самостійно вносити зміни при необхідності та в єдиному pdf альбомі, який зручно переглядати (всі інформація чітко організована).

Вам потрібно проектне рішення та підбір дренажної системи???

Телефонуйте нашим фахівцям за номерами вказаними на сайті: www.standartpark.ua

або ж реєструйтесь на сайті  https://www.standartpark.ua/projectors/.

Роботи Стандарптарку:

IMG_20170920_WA0019.jpg


700_9950.jpg

PICT0005.JPG

IMAG1012.jpg


IMAG0230.jpg


Підписка
Рубрики
Останній коментар
Архів
«   Березень 2021   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Замовлення зворотнього дзвінка

Поставити запитання

Ваше ім'я та по батькові*
Ваша ел.адреса*
Контактний телефон
Ваш регіон*
Запитання, яке Вас цікавить

Авторизація

Логін :
Пароль:
Запам'ятати мене
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: