Конкурс до ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКА на сторінці СТАНДАРТПАРК УКРАЇНА у Facebook

1. Загальні положення

1.1. Організатором Конкурсу до ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКА є ТОВ "Центр Стандарт Парк"(надалі – «Організатор»), Юридична адреса: м. Київ, пр-т Перемоги, 67 корпус "К” - офіс 101.
1.2 В рамках Конкурсу до ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКА (надалі – Акція) серед учасників спільноти https://www.facebook.com/StandartPark.UA/, які взяли участь у Акції, проводиться визначення Переможців Акції. Переможці Акції визначаються за допомогою сервісу random.org серед усіх учасників акції  - 12 серпня 2018 року.
1.3. Акція проводиться на території України у період з 6 серпня 2018 року по 12 серпня 2018 року (23.59.59 год.).

1.4. За результатами Акції адміністрацією сторінки за допомогою random.org, буде визначено 3 переможців, які отримають: 1 місце – пластиковий бордюр «КАНТРІ» (оливковий) та Bluetooth колонка Xiaomi, 2 місце – дощовик, 3 місце – фляга.

1.5. Переможців Акції буде оголошений не пізніше 12 серпня 2018 року.

2. Вимоги до Учасників Акції.

2.1. До участі в Акції допускаються громадяни України, яким на момент початку Акції виповнилося 18 років, які зареєстровані на веб-сайті www.facebook.com, мають не менше 20 друзів, особисті фотографії (не менше 5), сторінка є активною та містить не лише записи з розіграшами та конкурсами на персональній сторінці веб-сайту www.facebook.com та є учасниками спільноти Стандарптарк Україна. Якщо учасник не відповідає цим вимогам він не буде допущений до розіграшу.

2.2. Учасниками Акції не можуть бути:

працівники компанії Стандартпарк;

3. Умови участі в Акції.

3.1. Для того, щоб стати Учасником Акції, необхідно:

А) Ознайомитись з Офіційними Правилами участі у Акції.

Б) Участь у Акції можуть брати користувачі, які приєдналися до сторінки Стандартпарк Україна, натиснувши кнопку Like на веб-сайті https://www.facebook.com/StandartPark.UA/

В) Натиснути Like під цим постом.

Г)Зробити репост запису на свою сторінку.

Д) У коментарях відмітили 2 друзів, через @, які б застосували продукцію Standartpark на своєму подвір’ї, присадибній ділянці чи у котеджному містечку!

4. Визначення Переможця Акції.

4.1. Визначення Переможця відбувається 12 серпня 2018 року.

4.2. Список переможців Акції фіксується компанією Стандартпарк і відображається у Протоколі результатів Акції, опублікованому на сторінці Стандартпарк Україна у Facebook https://www.facebook.com/StandartPark.UA/ не пізніше 12 серпня 2018 року.

4.3. Переможцями Акції визнаються 3 особи.

4.4. Результати Акції, зафіксовані Організатором у Протоколі, є остаточними і не можуть бути змінені, оскарженню та перегляду не підлягають.

5. Отримання призів за підсумками Акції.

5.1. Призи будуть вручені Переможцям за результатами проведення Акції протягом 30 (тридцяти) календарних днів з того моменту, як переможці надали свої контактні дані.

5.2. Для отримання Призів, Переможці Конкурсу протягом 10 календарних днів з моменту оголошення Переможців повинні зв’язатися з Компанію. за адресою у приватних повідомленнях на сторінці https://www.facebook.com/StandartPark.UA/. Також переможеці повиннні надати Організатору таку інформацію: прізвище, ім'я, по-батькові, номер мобільного телефону.

5.3. Учасники/Переможці несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

5.4. У випадку неможливості Переможцем отримати Приз у місті Києві, такому Переможцю його надсилається поштою. Витрати на пересилання Призу несе Переможець.

6. Загальні умови Акції.

6.1. Призи Переможцям Конкурсу в грошовому еквіваленті не видаються.

6.2. Організатор не несе відповідальності за:

- невиконання (несвоєчасне виконання)Учасниками/Переможцями Акції обов'язків, передбачених у цих Офіційних Правилах Акції;

6.2. Беручи участь у Акції, Учасники/Переможці Акції, зокрема, підтверджує свою згоду з наступним:

- Організатор мають право змінити Офіційні Правила Конкурсу. Про зміну умов Акції має бути оголошено в тому ж порядку, в якому було оголошено про Конкурс.

- інформація про факт перемоги, а також прізвище, ім'я, по-батькові Учасників/Переможців Акції будуть опубліковані на https://www.facebook.com/StandartPark.UA/.

6.4. Організатор залишає за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з Учасниками/Переможцями Акції, окрім випадків, передбачених цими Офіційними Правилами Акції.

Підписка
Рубрики
Останній коментар
Архів
«   Червень 2021   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Замовлення зворотнього дзвінка

Поставити запитання

Ваше ім'я та по батькові*
Ваша ел.адреса*
Контактний телефон
Ваш регіон*
Запитання, яке Вас цікавить

Авторизація

Логін :
Пароль:
Запам'ятати мене
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: