Відтепер для покупців Інтернет-магазину доступна можливість здійснити самовивіз продукції з будь-якого офісу Стандартпарк Україна.

Компанія «Стандартпарк»:сходження до вершини європейської досконалості (EFQM)

Сьогодні успішне керування Компанією, а також її ефективність неможлива без впровадження нових підходів в управлінні та використання фундаментальних концепцій управління якістю. Як свідчить європейський і світовий досвід, тільки завдяки постійному удосконаленню та використанню європейських інструментів якості, компанії досягають високого рівня ділової досконалості і довгострокового успіху.
[spoiler]

aa5ee678c98c591b60afafd20ac39fdc.bmp

Модель ділової досконалості, створена Європейським фондом менеджменту якості (EFQM) базується на дев'яти основних критеріях: п’яти критеріях "Можливостей" і чотирьох критеріях "Результатів". Модель, яка дозволяє досягти ділової досконалості на всіх рівнях, розроблена на досвіді різних підходів може бути виражена ось такою фразою:
«Задоволення потреб споживача та персоналу, а також вплив на суспільство досягаються за рахунок ведучої ролі керівництва організації, її політики та стратегії, управління персоналом, ресурсами та процесами».

Шлях компанії «Стандартпарк» до ділової досконалості

Ще в 2009 році компанія приступила до поетапного впровадження Системи управління, яка б відповідала сучасним вимогам, допомагала у вирішенні складних управлінських питань. У компанії були проведені організаційні заходи, розроблені нормативні документи, проведено навчання та підготовку персоналу. Це дозволило у виробничих підрозділах нашої компанії впровадити Систему управління якістю, відповідно до вимог стандарту  ISO 9001, а загалом в компанії впровадити клієнтоорієнтовану систему правління основану на проектних та процесних підходах.

На основі результатів оцінювання по Моделі EFQM, яке проводилось з 24 по 26 лютого незалежною комісією у складі 3 міжнародних експертів, компанія «Стандартпарк» отримала статус Переможця 20-го Українського національного конкурсу якості та статус Лауреата 11-го Міжнародного турніру з якості країн Центральної та Східної Європи і отримала достатньо високу сумарну оцінку по ключовим показникам діяльності!
f4db8160cbb5da8cddb07ab3c7f4e1bb.jpg799f4aa79bf1eace8de1e7cb10326494.JPG
Отримання сертифікату – визнання видатних досягнень та високого рівня ділової досконалості компанії, яка протягом багатьох років працює з метою задовольнити потреби клієнтів, мотивувати та заохотити співробітників, побудувала успішні відносини з партнерами. Варто відмітити, що цей успіх ми розділяємо з кожним  працівником компанії «Стандартпарк».
Тільки завдяки їхньому професіоналізму, високому бажанню розвиватись та вдосконалюватись, а також мотивації компанія досягла високої якості у своїй роботі. Очікуємо, що дана перемога стане потужним імпульсом для подальшого удосконалення діяльності компанії «Стандартпарк»!

Замовлення зворотнього дзвінка

Поставити запитання

Ваше ім'я та по батькові*
Ваша ел.адреса*
Контактний телефон
Ваш регіон*
Запитання, яке Вас цікавить

Авторизація

Логін :
Пароль:
Запам'ятати мене
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: