Блог

Сучасні дороги - це екологічність, безпеку, витривалість і надійність

Yukhymenko

25.11.2021

301

Останнім часом ми стаємо свідками початку системної роботи, яка ведеться в Україні над поліпшенням дорожньо-транспортної інфраструктури. Важливість такого рішення влади важко переоцінити. Для багатьох країн саме розбудова доріг стала поштовхом до подолання кризи. Але просте латання дир чи навіть повна заміна дорожнього покриття вже не може задовольнити потреб ані суспільства, ані бізнесу. Поінформованість про нові технології та їх поширення у повсякденні породжує нові вимоги. Ми вже розуміємо, що нам важливі не лише показники швидкості та пропускної здатності нових доріг, але й екологічність, безпека, витривалість та надійність, які слугують визначальними аргументами у виборі серед запропонованих проектів. Стандартпарк, виконуючи свою місію національного провідника інновацій у сфері інженерного облаштування територій та споруд, постійно розширює пропозицію матеріалів та обладнання, які є невід’ємною частиною по-справжньому сучасних доріг та штучних споруд.
Сучасні дороги - це екологічність, безпека, витривалість та надійність

Зміст

  • Основні елементи, що застосовуються
  • Очисні споруди

Основні елементи, що застосовуються

Георешітка – конструкція, яка допоможе досягти найвищих показників по стійкості до навантажень.

Геосинтетика – геотекстиль, що подовжує термін експлуатації завдяки додатковому армуванню та розподіленню навантаження на дорожнє покриття.

Системи поверхневого водовідведення ТМ Standartpark роблять дороги безпечними, адже збирають дощові та талі води. Різні матеріали (бетон, полімер бетон, пластик) та конструктиви (лотки з решітками чи моноблоки) дозволяють знайти оптимальне рішення для кожної зони використання.

Ми врахували й особливі умови для рішення по водовідведенню на штучних спорудах, як-от шляхопроводи та естакади. Тут найкращим рішенням стане новітня серія SteelMax Most.

Очисні споруди

Очисні споруди запобігають забрудненню навколишнього середовища. Сепаратори нафтопродуктів очистять зібрані дощові та талі води від частинок нафтопродуктів, а станції біологічної очистки – побутові стоки з автозаправних комплексів.

Наші менеджери та інженери запропонують оптимальне рішення! 

Пишіть нам! Дзвоніть! Заходьте!

поділитись:

Інші статті

Блог

Принцип дії і влаштування установок очистки побутових стічних вод

Блог

Всі види решітчастого настилу: особливості, характеристики і застосування

Блог

Як підвищити імідж компанії за рахунок звичайного килимка від бруду

Вхід
або
Реєстрація

Зареєструватися як

  • Приватний покупець
  • Дилер
Поле обов'зкове для заповнення
або