Блог

Навіщо потрібен ґратчастий настил

Yukhymenko

26.11.2021

309

Решітчастий настил є виробом з металу, який складається із прутів, з'єднаних за допомогою зварювання або холодного пресування. Відрізняється високою світлопроникністю. Використовується цей продукт як перекриття багаторівневих майданчиків обслуговування, скорочує споживання електрики, на верхньому ярусі вистачає одного джерела світла. Настили можуть бути композитними і сталевими. У першому випадку це решітки, які розділені по типу смоли, яка використовується в підставі. До сталевих решіток відносять зварені, пресовані настили і вироби з нержавійки.
Навіщо потрібен решітчастий настил

Зміст

 • Особливості конструкції
 • Можливості установки
 • Де можуть використовуватися
Особливості конструкції

Настили з композиту у вигляді решіток - це решітки монолітного типу зі структурою у вигляді решіток, створення яких відбувається за сучасною технологією лиття склопластику. Комірки можуть бути як квадратними, так і прямокутними. В комірку можна укладати армуюче скловолокно в двох напрямках: поздовжньому і поперечному. Заповнення традиційно відбувається за допомогою смоли високої якості.

Останні два напрямки найбезпечніші для пересування робітників, оскільки ефект ковзання повністю виключений.

Крім цього, варто відзначити, що гратчасті настили володіють такими перевагами:

 • висока міцність і стійкість до навантажень;
 • конструкції з пористих решіток мало важать;
 • тривалий термін експлуатації і простота установки;
 • високі показники проти ковзання і захисту від бруду;
 • не бояться впливу високих температур.


Завдяки цим факторам і користуються популярністю ці вироби.

Можливості установки

Композитні панелі є монолітними конструкціями, яким не страшні рівномірні навантаження майже в усіх напрямках. Це основна причина, тому їх застосовують для виробництва виробів потрібної форми і габаритів, при цьому гарантується збереження високого рівня міцності. Для створення решітки використовують спеціальну циркулярну пилку або болгарку. Фіксація здійснюється за допомогою опор. Передбачається і успішне використання кріплень, створених з оцинкованої сталі.

Де можуть використовуватися

Знайшли своє застосування решітчасті настили на об'єктах промислового типу, в міському будівництві, архітектурі і дизайні. Крім цього, їх використовують для:

 • огорож і пішохідних переходів;
 • будівництва;
 • організації стелажних модулів;
 • суднобудування і бурильних платформ;
 • створення східчастих конструкцій;
 • в якості брудозахисту

Можливості використання досить широкі. При цьому подібні решітки високоякісні, а їх виконання продумано до дрібниць.

Серед сильних сторін виділити можна можливість створення настилів за індивідуальними характеристиками, а також високу міцність, простий догляд, стійкість до різних факторів ззовні, стійкість до займання, тривалий термін використання, стійкість до утворення корозії, а також спеціальні протиковзкі властивості.

Решітчастий настил - сучасний, висококонструктивний матеріал, який все частіше використовують з метою вирішення багатьох завдань у промисловому і цивільному будівництві. Для виготовлення цих продуктів використовують сталь, іноді - нержавійку. Для підвищення експлуатаційних параметрів їх покривають цинком. Крім цього, можливо використовувати антиковзаюче покриття, щоб пересуватися по ним було безпечно.

З урахуванням технології виробництва металевий настил решітчастого типу буває:

 1. Пресованим - виробництво здійснюється за допомогою запресовування зв'язкових смуг зі сталі в несучі із заздалегідь підготовленими шпицями під тиском в 1650 кН. Потім до решітки під прямим кутом по краю приварюють обрамлення. Завдяки такому підходу структура комірок виходить точна і рівномірна.
 2. Звареним - виробництво здійснюється методом контактного зварювання. Чотирьохгранні покривні прутки обрізають під розмір, запресовують в несучі смуги і відразу з'єднують електрозварюванням в 2500 кВт. При скручуванні відрізняються високою жорсткістю.

Оцинкований решітчастий настил зі сталі підходить для застосування в хімічній і металургійній промисловості, в авто і суднобудуванні.

поділитись:

Інші статті

Блог

Всі види решітчастого настилу: особливості, характеристики і застосування

Блог

Принцип дії і влаштування установок очистки побутових стічних вод

Блог

Сучасні дороги - це екологічність, безпека, витривалість та надійність

Вхід
або
Реєстрація

Зареєструватися як

 • Приватний покупець
 • Дилер
Поле обов'зкове для заповнення
або