Шановні клієнти та партнери, повідомляємо вас, що офіс Стандартпарк у м. Київ більше не працює по суботах.

Місія Стандартпарк

Зворотний звязок Задати питання
Змінити вигляд наших будинків, дворів, вулиць і міст

Бути ведучим нацiональним провiдником iновацiй в сферi iнженерного облаштування територiй та споруд, щоб створити безпеку i комфорт життєвого простору.

Ми знаходимось поруч з клiєнтами та партнерами, забезпечуючи високий рiвень сервiсу i пiдтримки.

Наша місія базується на семи основних цінностях:
Командна робота

Взаємоповага (таке ставлення до інших, якого ми очікуємо до себе) та підтримка в процесі роботи. Згуртованість команди – запорука нашого розвитку.

Чесність

Скрупульозний підхід до вибору засобів для досягнення цілей компанії. Сумлінність в інформації про фірму та її дії, послідовність у взаєминах з клієнтами, партнерами та колегами по роботі є правило для всіх наших співробітників. Чесність створює основу довіри. Ні правові механізми, ні фінансові санкції не дають тих вигод, які надають довірчі відносини.

Клієнтоорієнтованість

Робота не самоціль - важливо задоволення потреб клієнта на всіх етапах діяльності компанії і всіма її співробітниками.

Професіоналізм

Бути кращими у своїй справі. Прийти в компанію можна, маючи лише бажання працювати, залишитися в компанії надовго можна тільки ставши професіоналом.

Проактивність

Наша діяльність залежить від наших рішень, а не від зовнішнього середовища. Ми забезпечуємо високий рівень інновацій, які дозволяють досягти переваг на ринку.

Іноваційність

Нові ідеї та рішення, які забезпечують позиції лідера на ринку.

Відповідальність

Відповідальність компанії перед суспільством складається відповідно до її цінностей, цілей та діянь моральним стандартам, принципам суспільства. Ми визнаємо, що суспільство має право висувати компанії свої вимоги.

Відповідальність компанії перед клієнтами – це обов’язок виконати досягненні домовленості (усні або письмові). Ми обіцяємо лише те, що в стані виконати, наша згода – це зобов’язання виконати.

Відповідальність компанії перед працівниками – це обумовлений загальними цілями взаємозв’язок між засновниками, менеджментом та персоналом, який полягає в обов’язку якісно виконати роботу у відповідності з цінностями компанії та у відповідному обов’язку сплатити за цю роботу.

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваше ім'я та по батькові*
Ваш телефон*
Ваш e-mail*
Питання, яке Вас цікавить

Поставити запитання

Ваше ім'я та по батькові*
Ваша ел.адреса*
Контактний телефон
Ваш регіон*
Запитання, яке Вас цікавить

Авторизація

Логін :
Пароль:
Запам'ятати мене
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: